ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Άλιμος, 17455
ΤΗΛΕΦΩΝΟ  210-9832225

Πρόγραμμα (τηλεφωνικής) ενημέρωσης γονέων

Όσοι γονείς επιθυμείτε να ενημερωθείτε για την πρόοδο των παιδιών σας και να επικοινωνήστε με τους καθηγητές τους, μπορείτε να τηλεφωνείτε στο σχολείο με βάση το παρακάτω πρόγραμμα. Υπενθυμίζουμε ότι αυτήν την περίοδο ισχύει το ωράριο δια ζώσης λειτουργίας.

Πρόγραμμα ενημέρωσης γονέων

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε, για όσο καιρό διαρκεί η αναστολή των δια ζώσης μαθημάτων στα σχολεία, να επικοινωνείτε με τους/τις εκπαιδευτικούς του σχολείου στις ψηφιακές τους αίθουσες σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα.

Με την κα Πετροπούλου μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο του σχολείου (210 98 32 225) κάθε Τετάρτη και Πέμπτη την 5η ώρα (11.50-12.30).

Ώρες υποδοχής γονέων

Λόγω Covid 19, η τακτική ενημέρωση για την πρόοδο των παιδιών δεν μπορεί να γίνεται δια ζώσης εκτός αν υπάρχει προσυνεννόηση για συγκεκριμένο ραντεβού. Μπορείτε να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με το σχολείο αν θέλετε να μιλήσετε με κάποιον εκπαιδευτικό. Θα υπάρξει πιο συγκεκριμένη ενημέρωση σύντομα.